Bud Industries PNX-91435
Enclosures, Boxes, & Cases 10.02 x 6.87 x 0.06" PN SERIES PANEL PLAS
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet1ページ15年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+55.45%
関連部品
Bud IndustriesPNX-91434
Enclosure Internal Panel Aluminum Natural 7.50 in. H x 4.35 in. W NEMA 4 Enclosure