Bourns ZV60K2220801NIR1
100V 800A 1 90V 110V 85V 60V 6.2J 1NF@1KHZ 2220 5.7MM*5MM*5MM
データシート & ドキュメント
IHS
3か月間の傾向:
-9.56%
サプライチェーン
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2022-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明
ZV SMD MLV SERIES, 60V, 2220, 800A, 125C OPERATING TEMPERATURE
165V 85V 60V 100V 2220 Varistors ROHS
Varistor 60V 10% 800A 2-Pin 2220 T/R
Varistors ZV SMD 60V 10% 2220 NI Sn
RS APAC
Varistor, Mlv, 165V, 2220; Voltage Rating Vac:60V; Voltage Rating Vdc:85V; Product Range:Zv Series; Clamping Voltage Vc Max:165V; Varistor Case Style:2220 [5650 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:800A; Peak Energy (10/1000Us):6.2J Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV60K2220801NIR1