Bourns ZV60K1206121NIR1
100V 120A 1 90V 110V 85V 60V 900MJ 330PF@1KHZ 1206 3.2MM*1.6MM*1.6MM
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet23ページ4年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+6.94%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2022-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明
ZV SMD MLV SERIES, 60V, 1206, 120A, 125C OPERATING TEMPERATURE
Varistor 60V 10% 120A 2-Pin 1206 T/R
Varistors ZV SMD 60V 10% 1206 NI Sn
Varistor, Mlv, 165V, 1206; Voltage Rating Vac:60V; Voltage Rating Vdc:85V; Product Range:Zv Series; Clamping Voltage Vc Max:165V; Varistor Case Style:1206 [3216 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:120A; Peak Energy (10/1000Us):0.9J Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV60K1206121NIR1