Bourns ZV30K0805121NIR1
TVS Varistor, 30 VAC, 38 VDC, ZV, 77 V, 0805 [2012 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
-1.83%
サプライチェーン
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2022-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明
ZV SMD MLV SERIES, 30V, 0805, 120A, 125C OPERATING TEMPERATURE
Varistor 30V 10% 120A 2-Pin 0805 T/R
Avnet Japan
Bourns ZV30K0805121NIR1 Varistor
Varistor, Mlv, 77V, 0805; Voltage Rating Vac:30V; Voltage Rating Vdc:38V; Product Range:Zv Series; Clamping Voltage Vc Max:77V; Varistor Case Style:0805 [2012 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:120A; Operating Temperature Min:-55°Crohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV30K0805121NIR1