Bourns ZV25K1812801NIR1
TVS Varistor, 25 VAC, 31 VDC, ZV, 65 V, 1812 [4532 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet23ページ4年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.77%
サプライチェーン
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2022-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明
ZV SMD MLV SERIES, 25V, 1812, 800A, 125C OPERATING TEMPERATURE
Varistor 25V 10% 800A 2-Pin 1812 T/R
Avnet Japan
65V 31V 25V 39V 1812 Varistors ROHS
Bourns ZV25K1812801NIR1 Varistor
Varistor, Mlv, 65V, 1812; Voltage Rating Vac:25V; Voltage Rating Vdc:31V; Product Range:Zv Series; Clamping Voltage Vc Max:65V; Varistor Case Style:1812 [4532 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:800A; Operating Temperature Min:-55°Crohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV25K1812801NIR1