Bourns ZV17K1210401NIR1
27V 400A 1 24.3V 297V 22V 17V 1.8J 1.7NF@1KHZ 1210 3.2MM*2.5MM*2.5MM
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet23ページ4年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+2.40%
サプライチェーン
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2022-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明
44V 0.01W 1.8J 1700pF@1kHz 22V 17V 27V 400A 1210 Varistors ROHS
ZV SMD MLV SERIES, 17V, 1210, 400A, 125C OPERATING TEMPERATURE
Bourns ZV17K1210401NIR1 Varistor
Varistor 17V 10% 2-Pin 1210 T/R
Varistor, Mlv, 44V, 1210; Voltage Rating Vac:17V; Voltage Rating Vdc:22V; Product Range:Zv Series; Clamping Voltage Vc Max:44V; Varistor Case Style:1210 [3225 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:400A; Operating Temperature Min:-55°Crohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV17K1210401NIR1