Bourns ZV14K1812801NIR1
Zv 14 K 1812 801 Ni R1 / Tape & Reel - 7" Reel
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet23ページ4年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明
18V 14V 22V 1812 Varistors ROHS
Varistor 14V 10% 2-Pin 1812 T/R
VARISTOR 22V 800A 1812