Bourns SRU1038-6R8Y
General Purpose Inductor, 6.8uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3939
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ5年前
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2011-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 4.5A 0.0264Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 4.8A 0.0276Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 4.2A 0.036Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 3.1A 35.1mOhm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 4.8A 0.018Ohm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 4.8A T/R
説明
Ind10X10X3.8Mm,6.8Uh30%3.9A, shdsmd /Tape & Reel - 13" Reel |Bourns, Inc. SRU1038-6R8Y
FIXED IND 6.8UH 3.9A 35 MOHM SMD
100KHz 36MHz 4A 3.9A 13@7.96MHz 6.8¦ÌH 35m¦¸ ¡À30% SMD,10X10MM , 10mm*10mm*4.1mm
SRU1038 Nonstandard 0.394Lx0.394W 10.00mmx10.00mm 6.8muH
3.9A 6.8uH ±30% 4A SMD,10x10mm Power Inductors ROHS