Bourns SRR4011-820YL
Ind Power Shielded Wirewound 82uH 30% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 330mA T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ7年前
Electro Sonic
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 82uH 30% 100KHz 9Q-Factor Ferrite 0.7A 0.4Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 82uH 30% 100KHz 8Q-Factor Ferrite 0.52A 0.43Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 82uH 30% 100KHz 7.6Q-Factor Ferrite 0.7A 0.324Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 82uH 30% 100KHz 24Q-Factor Ferrite 1.3A 0.2Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 82uH 30% 100KHz 8.6Q-Factor Ferrite 0.56A 0.52Ohm DCR T/R
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 0.4A 0.3Ohm DCR SMD T/R
説明
General Purpose Inductor, 82uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1919
100KHz 11MHz 300mA 330mA 13@2.52MHz 82¦ÌH 2.2¦¸ ¡À30% SMD,4.8X4.8MM , 4.8mm*4.8mm*1.3mm
FIXED IND 82UH 330MA 2.2 OHM SMD
MAGNETICS - SHIELDED POWER INDUCTOR-LF
82uH ±30% 300mA SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS
Ind4.8X4.8X1.15Mm,82Uh30%0.33A, shdsmd /Tape & Reel - 7" Reel Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRR4011-820YL