Bourns SRR0908-100ML
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3937
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ7年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-12.52%
Introduction Date1998-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz 18Q-Factor Ferrite 3.3A 0.035Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz Ferrite 2.5A 43.7mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz Ferrite 2.1A 0.052Ohm DCR Automotive AEC-Q200 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 200KHz 3.9A 0.04Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz Ferrite 2.5A 43.68mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 3.1A 0.05Ohm DCR T/R
説明
1KHz 11MHz 4.1A 3A 33@2.52MHz 10¦ÌH 40m¦¸ ¡À20% 0908 10mm*9.5mm*7.8mm
3A 10uH ±20% 4.1A SMD-8P,10x9.5mm Power Inductors ROHS
Ind10X12.5X7.5Mm,10Uh20%3A, shdsmd /Tape & Reel - 13" Reel Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRR0908-100ML