Bourns SRR0906-680ML
Ind Power Shielded Wirewound 68uH 20% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 850mA T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ8年前
Newark
element14 APAC
Arrow Electronics
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 1KHz Ferrite 0.86A 0.3Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 15% 1KHz 35Q-Factor Ferrite 0.82A 0.34Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2929
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 1A 0.403Ohm DCR 2424 T/R
TAIYO YUDENNRS6045T680MMGK
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 0.95A 0.3952Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 1A 0.28Ohm DCR 2929 T/R
説明
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4149
Surface Mount Power Inductor, Srr0906 Series, 68 H, 20%, Shielded, 0.35 Ohm, 850 Ma Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRR0906-680ML
INDUCTOR, 68UH, 20%, 0.85A, SMD; Inductance: 68µH; RMS Current (Irms): 850mA; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 1A; Product Range: SRR0906 Series; Power Inductor Case: 10mm x 9.5mm x 6mm; DC Resistanc