Bourns SRR0745A-681M
Inductor Power Shielded Wirewound 680uH 20% 1KHz Ferrite 0.24A 2.8Ohm DCR Automotive T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ6年前
RS (Formerly Allied Electronics)
element14 APAC
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-11-05
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 month ago)
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 680uH 20% 100KHz Ferrite 500mA 2.2Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 680uH 20% 1KHz Ferrite 0.21A 4Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 680uH 20% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 0.4A 1.6Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 680uH 20% 100KHz Ferrite 270mA 1.776Ohm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 680uH 20% 100KHz 40Q-Factor Ferrite 0.18A 2.2Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 680uH 20% 1KHz Ferrite 380mA 1.92Ohm DCR Blister T/R
説明
General Purpose Inductor, 680uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2929
1KHz 280mA 240mA 680¦ÌH 2.8¦¸ ¡À20% SMD,7.3X7.3MM , 7.3mm*7.3mm*4.7mm
FIXED IND 680UH 240MA 2.8OHM SMD
SMD SHIELED POWER INDUCTOR, 680UH, 20%, SRR0745A
240mA 680uH ±20% 280mA SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS
Surface Mount Power Inductor, Aec-Q200 Srr0745A Series, 680 H, 20%, Shielded, 2.8 Ohm, 240 Ma |Bourns, Inc. SRR0745A-681M
SRR0745A Nonstandard 0.287Lx0.287W 7.30mmx7.30mm 680muH