Bourns SRP4012TA-5R6M
Ind Power Shielded Wirewound 5.6uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 1.7A T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ6年前
Farnell
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+65.08%
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-07-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
関連部品
General Purpose Inductor, 5.6uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 1816
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 5.6uH 20% 100KHz 11Q-Factor Ferrite 1.8A 0.106Ohm DCR 2020 T/R
General Purpose Inductor, 5.6uH, 20%, 1 Element, Nickel-zinc Ferrite-Core, SMD, 1616
Wurth Elektronik74404052056
Inductor, 5.6Uh, Semishielded, 2.1A Rohs Compliant: Yes |Würth Elektronik 74404052056