Bourns SRP3212A-3R3M
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100kHz 5Q-Factor Metal Composite 3.1A T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ4年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+11.59%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
説明
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal Alloy-Core, SMD, 1210
Power Inductor, 3.3Uh, Shielded, 3.1A Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRP3212A-3R3M