Bourns SRN3012TA-3R3M
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 3.3uH ±20% 1MHz 15 Q-Factor Ferrite 1.55A T/R
NRND
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ3年前
JRH Electronics
element14 APAC
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+83.42%
サプライチェーン
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Ind Power Chip Shielded Multi-Layer 3.3uH 20% 1MHz Ferrite 1.2A 1008 T/R