Bourns SRN3010-1R2Y
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 1.2uH 30% 100KHz 7Q-Factor Ferrite 2.1A 0.081Ohm DCR 1212 T/R
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ6年前
element14 APAC
JRH Electronics
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-11-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 1.2uH 30% 100KHz Ferrite 2.45A 0.06Ohm DCR 1818 T/R