Bourns SRN2010TA-6R8M
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 6.8uH ±20% 1MHz 14 Q-Factor Ferrite 0.55A T/R
NRND
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ3年前
Newark
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+36.21%
サプライチェーン
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
General Purpose Inductor, 6.8uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812