Bourns SDR0703-680KL
Inductor Power Unshielded Wirewound 68uH 10% 100KHz 18Q-Factor Ferrite 0.38A 0.9Ohm DCR T/R
データシート & ドキュメント
JRH Electronics
Datasheet3ページ7年前
Newark
3か月間の傾向:
+7.38%