Bourns SDR0703-150KL
Inductor Power Unshielded Wirewound 15uH 10% 100KHz 23Q-Factor Ferrite 0.75A 0.24Ohm DCR T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ7年前
Master Electronics
element14
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-6.13%