Bourns SDR0503-153JL
Ind Power Wirewound 15mH 5% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 20mA T/R
データシート & ドキュメント
HQonline
Datasheet3ページ7年前
Burklin Elektronik
element14 APAC
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+64.71%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
SnapEDA
3Dダウンロード
関連部品
TAIYO YUDENLHL08TB153J
Ind Power 15mH 5% 1KHz 60Q-Factor Ferrite 51mA RDL Ammo Pack
TAIYO YUDENLHL10TB153J
Ind Power 15mH 5% 1KHz 60Q-Factor Ferrite 90mA RDL Ammo Pack
説明
Avnet Japan
General Purpose Inductor, 15000uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2019
Fixed Inductor Nonstandard 15mH ±5% 20mA 168Ω 1MHz 30@79.6kHz
Inductor, Power, 15 Mh, 0.02A, 5%, Full Reel; Inductance:15Mh; Rms Current (Irms):20Ma; Inductor Construction:Unshielded; Saturation Current (Isat):32Ma; Product Range:Sdr0503 Series; Inductor Case/Package:-; Product Length:5Mm Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SDR0503-153JL