Bourns SDR0403-6R8ML
Ind Power Wirewound 6.8uH 20% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 1.41A T/R
データシート & ドキュメント
JRH Electronics
Datasheet3ページ7年前
Farnell
_legacy Avnet
Electro Sonic
3か月間の傾向:
-2.25%
関連部品
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2323
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 1.6A 0.07Ohm DCR T/R