Bourns RLB0812-822KL
Inductor Power Wirewound 8200uH 10% 252KHz 60Q-Factor Ferrite 0.036A 30Ohm DCR RDL Bag
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet8ページ5年前
JRH Electronics
3か月間の傾向:
-19.11%
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1995-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
関連部品
Ind Power Wirewound 8.2mH 10% 252KHz 40Q-Factor Ferrite 50mA RDL Bag
説明
Inductor, ferrite,8.2Mh,10+% Tol,10-% Tol Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. RLB0812-822KL
General Purpose Inductor, 8200uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
FIXED IND 8.2MH 36MA 30 OHM TH
MAGNETICS - FIXED INDUCTOR THROUGH HOLE
252KHz 400KHz 36mA 60@252kHz 8.2mH 30¦¸ ¡À10% ,D6.7XL10MM , 6.7mm*11mm
36mA 8.2mH ±10% Plugin,D6.7xL10mm Power Inductors ROHS
RLB Radial Vertical Cylinder 0.264Dia 6.70mm 8.2mH