Bourns RL875S-122K-RC
General Purpose Inductor, 1200uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ7年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-12-11
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 months ago)
LTB Date2026-01-01
LTD Date2026-06-01
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 1200uH 10% 1KHz 10Q-Factor Ferrite 0.25A 2.65Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1200uH 10% 1KHz 58Q-Factor Ferrite 0.2A 3.6Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1200uH 10% 1KHz 31Q-Factor Ferrite 0.21A 4.2Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1200uH 10% 1KHz 0.15A 9Ohm DCR AXL T/R
TAIYO YUDENCAL45TB122K
説明
FIXED IND 1.2MH 210MA 3.9 OHM TH
Ind7.8X7.5Mm,1200Uh10%0.21A,shdth /Tray Packaging Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller RL875S-122K-RC
RL875S Radial Vertical Cylinder 0.307Dia 7.80mm 1.2mH
210mA 1.2mH ±10% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS