Bourns RL822-150K-RC
General Purpose Inductor, 15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
NRND
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ7年前
Electro Sonic
_legacy Avnet
サプライチェーン
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 month ago)
関連部品
Ind Power Wirewound 15uH 10% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 1.7A RDL Bag