Bourns RL622-104K-RC
RF Choke Wirewound 100000uH 10% 25.2KHz 20Q-Factor Ferrite 0.02A 235Ohm DCR RDL Bag
NRND
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ7年前
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
-32.51%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
ダウンロード
SnapEDA
3Dダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Inductor Power Wirewound 100000uH 10% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 0.04A 300Ohm DCR RDL Bag
RF Choke Shielded Wirewound 100000uH 10% 79KHz 50Q-Factor Ferrite 0.022A 484Ohm DCR AXL Bag
説明
General Purpose Inductor, 100000uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
RF CHOKE, 100000UH, 20MA 10% 0.1MHZ; Product Range: RL622 Series; Inductance: 100mH; DC Current Rating: 20mA; DC Resistance Max: 235ohm; Inductance Tolerance: ± 10%; Self Resonant Frequency: 100kHz; Case Dimensions: 8.5mm x 11m