Bourns PWR220T-35-1001F
TO-220-2FULL Pack Fixed Resistor PWR220T-35 0.398LX0.157W 10.10MMX4.00MM 35W 1 Kohm ±100PPM/C
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet4ページ4年前
Datasheet2ページ9年前
_legacy Avnet
在庫履歴
3か月間の傾向:
-2.75%
関連部品
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1000ohm, 54.7723V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 1000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 1000ohm, 31.6228V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 1000ohm, 63.2456V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1100ohm, 57.4456V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
Thick Film Resistors 1kΩ 35W ±100ppm/℃ ±1% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS
Res Thick Film 1K Ohm 1% 35W ±100ppm/C Epoxy TO-220 RDL Automotive Tube
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 35W, 1000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
CURRENT SENSE RES, AEC-Q200, 1KR, TO220; Resistance: 1kohm; Product Range: PWR220T-20 Series; Power Rating: 20W; Resistance Tolerance: ± 1%; Resistor Case Style: TO-220; Resistor Element Type: Thick Film
Res, 1K, 35W, To-220, Thick Film; Resistance:1Kohm; Product Range:Pwr220T-35 Series; Power Rating:35W; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Case/Package:To-220; Voltage Rating:250V; Resistor Technology:Thick Film; Product Diameter:-Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. PWR220T-35-1001F