Bourns PM518S-270-RC
Ind Power Shielded Bobbin Core 27uH 30% 100KHz 10.2Q-Factor Ferrite 750mA T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ7年前
_legacy Avnet
Arrow Electronics
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-11-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
General Purpose Inductor, 27uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2323
FIXED IND 27UH 750MA 320MOHM SMD
750mA 27uH ±30% 800mA SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS
Ind5.8X5.8X1.8Mm,27Uh30%0.75A,shdsmd /Tape & Reel - 7" Reel Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller PM518S-270-RC