Bourns PM3316-3R3M-RC
Ind Power Wirewound 3.3uH 20% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 5A T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
JRH Electronics
Datasheet3ページ7年前
Newark
DigiKey
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+29.06%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
ダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-09-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Inductor Power Unshielded Wirewound 3.3uH 20% 1KHz 45Q-Factor Ferrite 5A 0.015Ohm DCR T/R
Inductor Power Wirewound 3.3uH 20% 1KHz 90Q-Factor Ferrite 5.6A 0.008Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Wirewound 3.3uH 20% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 5.5A 0.025Ohm DCR RDL Bag
TAIYO YUDENLHL10TB3R3M
Ind Power 3.3uH 20% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 4.2A RDL Ammo Pack
Power Inductors - SMD FIXED IND 3.3UH 6.4A 15 MOHM SMD
Ind Power Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 6.2A T/R
説明
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5039
Inductor, Un-Shielded, 3.3Uh, 6.4A, Smd; Rango De Producto:Serie Pm3316; Inductancia:3.3Μh; Inductancia, Tolerancia:± 20%; Construcción Del Inductor:No Apantallado; Resistencia Dc Máx.:0.015Ohm; Corriente Rms (Irms):5A |Bourns Jw Miller PM3316-3R3M-RC
POWER INDUCTOR, 3.3UH, 5.4A, 20%; Induct; POWER INDUCTOR, 3.3UH, 5.4A, 20%; Inductance:3.3µH; Inductance Tolerance:± 20%; DC Resistance Max:0.015ohm; DC Current Rating:5.4A; Self Resonant Frequency:54MHz; Q Test Frequency:4MHz; Core Material:Ferrite; Inductor Case Style:SMD