Bourns CRT0603-AY-1002ELF
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 10000ohm, 75V, 0.05% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
TTI AsiaCRT0603-AY-1002ELF連絡先
7h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ6年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
説明