Bourns CRM2512-FX-R820ELF
Res Thick Film 2512 0.82 Ohm 1% 2W ±100ppm/C Pad SMD T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
JRH Electronics
Datasheet5ページ4年前
IHS
Burklin Elektronik
Newark
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.81%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
SnapEDA
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-02-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
関連部品
Res Thick Film 2512 820m Ohm 1% 2W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Plastic T/R
Res Thick Film 2512 0.75 Ohm 1% 2W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
Yageo GroupRL2512FK-070R82L
Res Thick Film 2512 0.82 Ohm 1% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed T/R