Bourns CR0402AFX-6811GAS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 6810ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet11ページ4年前
サプライチェーン
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2019-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
RESA-AS 0402 6K81 1% 63MW TC100