Bourns CR0402AFX-1803GAS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 180000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
QUARKTWIN TECHNOLOGY LTDCR0402AFX-1803GAS連絡先
>1wk
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet11ページ4年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
RES SMD 180K OHM 1% 0402