Bourns CR0402-FX-8201GPF
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 8200ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ4年前
Electro Sonic
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Res 0402 8k2 1% 63mW TC100 low lead