Bourns CR0402-FX-4702GPF
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 47000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ4年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
説明
RES 0402 47K 1% 63MW TC100 LOW LEAD