Bourns CM322522-R33ML
General Purpose Inductor, 0.33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ4年前
element14 APAC
Electro Sonic
Newark
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.33%
関連部品
TAIYO YUDENCK2125R33M-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.33uH 20% 25MHz 15Q-Factor Ferrite 0.4A 0.28Ohm DCR 0805 T/R
FIXED IND 100NH 300MA 150 MOHM
Ind General Purpose Chip Wirewound 330nH 20% 25.2MHz 40Q-Factor Ferrite 605mA 1812 T/R
General Purpose Inductor, 0.33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
TAIYO YUDENLK2125R33M-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.33uH 20% 25MHz 20Q-Factor Ferrite 0.25A 0.4Ohm DCR 0805 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 330nH 20% 25.2MHz 10Q-Factor Ferrite 2.1A 42mOhm DCR 1210 Blister T/R
説明
CM32 SERIES WIRE-WOUND SMD INDUCTOR W/ FERRITE CORE,330 NH +/-20% 330MA IDC Q:25
Inductor General Purpose Chip Wirewound 0.33uH 20% 25.2MHz 30Q-Factor Ferrite 0.45A 0.4Ohm DCR 1210 T/R
25.2MHz 190MHz 330mA 25@25.2MHz 330nH 350m¦¸ ¡À20% 1210 , 3.2mm*2.5mm*2.2mm
Chip Inductor, 330Nh, 330Ma, 20%, 190Mhz; Inductance:330Nh; Dc Resistance Max:0.35Ohm; Self Resonant Frequency:190Mhz; Dc Current Rating:330Ma; Inductor Case/Package:1210 [3225 Metric]; Product Range:Cm322522 Series Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. CM322522-R33ML
INDUCTOR, 0.33UH; Inductor Type:Inductor; Inductance:0.33µH; Tolerance, Inductance:± 20%; Resistance:0.35ohm; DC Current Max:330mA; Self Resonant Frequency:190MHz; Case Style:1210; Q Factor @ Vr, F:25; Core Material:Ferrite; Tolerance, +:20%; Tolerance, -:20%; Impedance Frequency:25.2MHz; Temp, Op. Max:100°C; Temp, Op. Min:-20°C; Termination Type:SMD; Width, Tape:8mm