Bourns 9250A-822-RC
Ind RF Choke Shielded/Molded 8.2uH 10% 7.9MHz 50Q-Factor Ferrite 250mA AXL Bag
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ6年前
element14 APAC
Farnell
_legacy Avnet
関連部品
API Delevan1641-822K
General Purpose Inductor, 8.2uH, 10%, 1 Element, Iron-Core
Inductor General Purpose Chip Wirewound 8.2uH 10% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 0.27A 1.4Ohm DCR 1812 T/R
API Delevan4232-822K
General Purpose Inductor, 8.2uH, 10%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 1410
General Purpose Inductor, 8.2uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD
RF Choke Wirewound 8.2uH 10% 7.9MHz 55Q-Factor Ferrite 210mA 2.7Ohm DCR AXL Bag
General Purpose Inductor, 8.2uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
説明
General Purpose Inductor, 8.2uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
250mA 8.2uH Color Circle Coils Inductor ±10% 50@7.9MHz 250mA Plugin,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS
Choke, 8.2Uh, +10%, 50Mhz, Axial; Product Range:9250A Series; Inductance:8.2Μh; Dc Current Rating:250Ma; Dc Resistance Max:1.32Ohm; Inductance Tolerance:± 10%; Self Resonant Frequency:50Mhz; Case Dimensions:4.11Mm X 10.41Mm Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 9250A-822-RC