Bourns 9250A-331-RC
Ind RF Choke Shielded/Molded 330nH 10% 25MHz 46Q-Factor Ferrite 780mA AXL Bag
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ6年前
Factory Futures
Electro Sonic
DigiKey
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginVietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-12-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
API Delevan1641-331K
General Purpose Inductor, 0.33uH, 10%, 1 Element, Phenolic-Core
API Delevan1641R-331K
INDUCTOR, RF, IND 0.33UH, TOL +/-10%,CUR 800MA, AXIAL, DCR 0.13 OHMS, SRF 250MHZ
API DelevanS1812R-331K
Inductor RF Shielded Wirewound 330nH 10% 25MHz 40Q-Factor Iron 952mA 220mOhm DCR 1812 T/R
Ind Choke Molded 330nH 10% 25MHz 30Q-Factor Phenolic 780mA AXL Bag
RF Choke Wirewound 0.33uH 10% 25MHz 30Q-Factor Phenolic 0.78A 0.2Ohm DCR AXL Bag
Bourns - J.W. Miller9230-08
説明
General Purpose Inductor, 0.33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
FIXED IND 330NH 780MA 130MOHM TH
Ind4.11X10.41Mm,0.33Uh10%0.78A,non-Shdth /Bulk, Bag Packaging Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 9250A-331-RC