Bourns 8250-563K-RC
Ind RF Choke Shielded 56mH 10% 79KHz 50Q-Factor Ferrite 25mA AXL Bag
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ7年前
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.07%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Inductor Power Wirewound 56000uH 10% 79.6KHz 35Q-Factor Ferrite 0.052A 200Ohm DCR RDL Bag
RF Choke Wirewound 56000uH 10% 79.6KHz 20Q-Factor Ferrite 0.02A 135Ohm DCR RDL Bag
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 56mH 10% 1KHz Ferrite 100mA AXL
説明
General Purpose Inductor, 56000uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
FIXED IND 56MH 25MA 362 OHM TH
79KHz 360KHz 5mA 25mA 50@79kHz 56mH 362¦¸ ¡À10% ,D4.2XL11.4MM 11.43mm
Ind4.17X11.43Mm,5600010%0.025A,non-Shdth /Bulk, Bag Packaging Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 8250-563K-RC
56mH Color Circle Coils Inductor ±10% 50@0.079MHz 5mA Plugin,D4.2xL11.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS
8250 Axial 0.164Diax0.450L 4.17mmx11.43mm 56mH