Bourns 5800-151-RC
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 150uH 10% 1KHz Ferrite 508mA AXL
データシート & ドキュメント
Newark
DigiKey
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-5.60%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
フットプリント
関連部品
Inductor Power Unshielded Wirewound 150uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.78A 0.47Ohm DCR T/R
Ind Power Bobbin Core 150uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 780mA T/R
Ind Power Wirewound 150uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 750mA T/R