Bourns 4612X-102-105LF
12-SIP Array/network Resistor 4600X 1.198LX0.098W 30.43MMX2.49MM 1.5W 1MOHM ±100PPM/C
データシート & ドキュメント
IHS
関連部品
Resistor, Thkfilm, Conf SIP, Rest 1M Ohms, 2%,100V,1.25W@70DegC, Isolated
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.75W, 1000000ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
6-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.598Lx0.098W 15.19mmx2.49mm 750mW 1MOhm ±100ppm/C
CTS Components77081105P
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/Thick Film, 1.1W, 1000000ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 8010
CTS Components770101105P
Res Thick Film NET 1M Ohm 2% 1.4W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 1.1W, 1000000ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 1000000ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
6 ±2% 1MΩ 300mW ±100ppm/℃ SIP-12 Resistor Networks, Arrays ROHS
RES THICK FILM NTWK 1M OHM 2% 12-PIN SIP
RESISTOR, 1M OHMS, 1.5 W, 2 %, 100 V (MAX.)
RES NET ISOLATED 1.0M OHM 12-SIP