Bourns 4610X-102-153LF
4600X ARRAY/NETWORK RESISTOR 10-SIP Resistor Network/Array ±2% ±100ppm/C 15kOhm 1.25W
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ5年前
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
3か月間の傾向:
-31.47%
Introduction Date1999-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
関連部品
Res Thick Film NET 15K Ohm 2% 1W ±100ppm/°C ISOL Conformal 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
6-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.598Lx0.098W 15.19mmx2.49mm 750mW 15kOhm 卤100ppm/C
Resistors Network - Thick Film Conformal Sip Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4606X-102-153LF
CTS Components770-101-153
Res Thick Film NET 15K Ohm 2% 1.66W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
説明
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.25W, 15000ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Resistor, 15K ohms, 1.25 W, 2 %, 100 V (Max.) | Bourns 4610X-102-153LF
Thick Film Conformal Coated Network Resistors
15K¦¸ ¡À2% ¡À100ppm/¡æ 300mW SIP-10 25.35mm*2.49mm*5.08mm
RES NET ISOLATED 15K OHM 10-SIP