Bourns 4610X-101-510LF
Res Thick Film NET 51 Ohm 2% 1.25W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ5年前
Datasheet2ページ18年前
3か月間の傾向:
+21.42%
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.50
Introduction Date2006-06-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Res Thick Film NET 56 Ohm 2% 1W ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 56 Ohm 2% 1.13W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 9-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Resistors Network - Thick Film Conformal Sip Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4606X-101-560LF
CTS Components77083470P
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 1.1W, 47ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
10-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.998Lx0.098W 25.35mmx2.49mm 1.25W 51Ohm ±100ppm/C
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 1.25W, 51ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
9 ±2% 51Ω 200mW ±100ppm/℃ SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS