Bourns 4606X-102-681LF
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 680ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole...
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ5年前
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
3か月間の傾向:
-16.19%
関連部品
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.25W, 680ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
4-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.398Lx0.098W 10.11mmx2.49mm 500mW 680Ohm ±100ppm/C
Res Thick Film NET 680 Ohm 2% 3/4W ±100ppm/°C BUS Conformal 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
説明
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 680ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 6010
Resistor, 680 ohms, .75 W, 2 %, 100 V (Max.) | Bourns 4606X-102-681LF
RES THKFLM NET 680 OHM 2% 3/4W 100PPM/ C ISOL 6SIP PIN TH
SIL/SIP-Resistor 0,3W 3R/6P 680R
Thick Film Conformal Coated Network Resistors
RES NET ISOLATED 680 OHM 6-SIP
RES N/W, ISOLATED, 680R, 2%, 100V, SIP; Resistance: 680ohm; Product Range: 4600X Series; No. of Elements: 3Elements; Network Circuit Type: Isolated; Resistor Case Style: SIP; No. of Pins: 6Pins; Voltage Ratin