Bourns 4606X-102-220LF
6-SIP Array/network Resistor 4600X 0.598LX0.098W 15.19MMX2.49MM 22 Ohm ±250PPM/C ±1 Ohm
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ6年前
Electro Sonic
Jameco
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.57%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Resistor Thick Film Net 22 Ohm 1 Ohm 1 Watt Isolated 8-Pin SIP Pin Through Hole
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.25W, 22ohm, 100V, 2% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
Resistors Network - Thick Film Conformal Sip Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4606X-102-220LF
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 22ohm, 100V, 2% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Thick Film Conformal Coated Network Resistors
RESISTOR, 22 OHMS, 0.75 W, 2 %, 100 V (MAX.)
22¦¸ ¡À250ppm/¡æ 300mW SIP-6 15.19mm*2.49mm*5.08mm
CONFORMAL SIP,6PIN,ISOLATED, 22,2%,LOW,BULK, HAZMAT<AZ