Bourns 4604X-102-104LF
Res Thick Film NET 100K Ohm 2% 1/2W ±100ppm/°C ISOL Conformal 4-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Burklin Elektronik
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.21%
関連部品
Res Thick Film NET 100K Ohm 2% 3/4W ±100ppm/°C ISOL Conformal 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
10-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.998Lx0.098W 25.35mmx2.49mm 1.25W 100kOhm 卤100ppm/C
Res Thick Film NET 100K Ohm 2% 1W ±100ppm/C ISOL Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Ammo
CTS Components77061104P
Res Thick Film NET 100K Ohm 2% 0.8W ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components77061104
Res NET 100K Ohm 2% 24/25W Ý100ppm/ÝC BUS 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
説明
Avnet Japan
4-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.398Lx0.098W 10.11mmx2.49mm 100kOhm ±100ppm/C ±2%
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 100000ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 4010
Res N/W, Isolated, 100K, 0.3W, Sip; Resistance:100Kohm; Product Range:4600X Series; No. Of Elements:2Elements; Network Circuit Type:Isolated; Resistor Case Style:Sip; No. Of Pins:4Pins; Voltage Rating:100V; Power Rating Per Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4604X-102-104LF