Bourns 3223W-1-502E
Cermet trimmer potentiometer, 11 turns, 5 kΩ, 0.125 W, SMD, on top, 3223W-1-502E
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ6年前
Newark
Burklin Elektronik
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-29.08%