Bourns 1120-181K-RC
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 180uH 10% 1KHz Ferrite 4A RDL
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ7年前
Newark
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-12-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
関連部品
API DelevanDC780R-184K
High Current Power Line Choke Unshielded Wirewound 180uH 10% 1KHz Ferrite 4A 110mOhm DCR RDL Bulk
Ind High Current Wirewound 180uH 10% 1KHz Iron 3.7A Box
Inductor Power Unshielded Drum Core 180uH 10% 1KHz Ferrite 2.5A 0.13Ohm DCR RDL Box
Inductor Power Unshielded Wirewound 180uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.51A 0.77Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 180uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.72A 0.63Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 180uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 3128
説明
General Purpose Inductor, 180uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
4A 180uH ±10% Plugin,D20.6xL21.3mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS
FIXED IND 180UH 4A 110 MOHM TH
IND0.62X.81X.84IN,180UH10%4A, NON-SHDTH, BULK, BAG PACKAGING
High Current Choke, 180Uh, 4A, 10%; Product Range:1120 Series; Inductance:180Μh; Inductor Construction:Unshielded; Rms Current (Irms):4A; Saturation Current (Isat):4A; Dc Resistance Max:110Mohm; Inductance Tolerance:± 10% Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 1120-181K-RC