TT Electronics 91ER250KLF
Trimmer, Cermet, 0.5W, 250000ohm, 250V, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ7年前
Master Electronics
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.50
Introduction Date2000-10-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
関連部品
TT Electronics91AR250KLF
Res Cermet Trimmer 250K Ohm 20% 1/2W 1(Elec)/1(Mech)Turn (8.89 X 9.53 X 3.81mm) Pin Thru-Hole Bag
Res Cermet Trimmer 250K Ohm 20% 1/2W 1(Elec)/1(Mech)Turn (8.89 X 10.67 X 5.33mm) Pin Thru-Hole Bag
Trimmer Resistors - Through Hole 250Kohms 10mm Rnd Top adj
Trimmer Potentiometers 250Kohms 10mm Rnd Top adj
説明
Res Cermet Trimmer 250K Ohm 20% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turns (9.53 X 10.67 X 7.11mm) Pin Thru-Hole Bulk
Trimmer Resistors - Through Hole 3/8inch 50K LEADFREE Thumbwheel
Trimmer Open Type : Single-Turn/Box Rohs Compliant: Yes |Tt Electronics/bi Technologies 91ER250KLF
TRIMMER 250K OHM 0.5W PC PIN TOP