TT Electronics 44WR500LF
Trimmer Cermet, 9 Turn 4MM 500R
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet3ページ20年前
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
説明
TRIMMER CERMET, 9 TURN 4MM 500R; Track Resistance: 500ohm; No. of Turns: 9Turns; Potentiometer Mounting: Surface Mount Device; Product Range: -; Power Rating: 250mW; Resistance Tolerance: ± 10%; Temperature Coefficient: ± 100p