Bel Fuse XRCM60-15K
DC-DC Regulated Power Supply Module
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Sager ElectronicsXRCM60-15K01
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet17ページ3年前
Sager Electronics
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
説明
Bel POWER SUPPLY;XRCM60-15K;DC-DC;IN 16.8to137.5V;OUT 15V;4A;60W;172x50x32mm;CONVECTION COOLING;PLUGGABLE CONNECTORS;
DC to DC Converter 1-OUT 15V 4A 15W